A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Antarktida - Diskuze

Původní dotaz

Spolucestující ---Dubaj

31.07.2018 15:00:25 | Lucidi
Lucidi
Ahoj, hledám slečnu spolucestující na dovču do Dubaje. Termín kdykoliv během září -říjen 2018. Odlet preferuji pouze z Prahy, jsem z karlovarského kraje a mám to tam nejblíže. Ráda bych alespoň 10-12 dní, hotel vybraný nemám, mám jich pár na seznamu, ale netrvám na tom, na všem se dá domluvit.
Je mi 27, a tak preferuji někoho v rozmezí 25-35 let. Přes cestovku, nebo bez cestovky :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucidi 31.07.2018 15:00
Spolucestující ---Dubaj  

Ahoj, hledám slečnu spolucestující na dovču do Dubaje. Termín kdykoliv během září -říjen 2018. Odlet preferuji pouze z Prahy, jsem z karlovarského kraje a mám to tam nejblíže. Ráda bych alespoň 10-12 dní, hotel vybraný nemám, mám jich pár na seznamu, ale netrvám na tom, na všem se dá domluvit.
Je mi 27, a tak preferuji někoho v rozmezí 25-35 let. Přes cestovku, nebo bez cestovky :)

Zpět na všechny diskuze